Puffbar Türkiye

Puffbar, son yıllarda tütün ve tütün ürünü kullanan kişiler arasında farklı bir elektronik sigara alışkanlığı ya da tercihi ön plana çıkmaya başlamıştır. Puffbar ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de yeni nesil elektronik sigaralar arasında yer almaktadır. Hatta her elektronik sigara farklı özellikler ve nitelikler ile kullanıcılara ürün tedariği sunsa da bu konuda farklı özellikler ve kullanıcıların beklentileri, belirleyici olmaktadır. İşte bu aşamada sürekli kullanım isteğinde bulunan kullanıcıların yanında bir de tek kullanımlık elektronik sigara kullanmayı tercih eden kişiler bulunabilir. İşte Puffbar tek kullanımlık olarak piyasaya sürülen yeni nesil elektronik sigara olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Piyasada bulunan diğer elektronik sigara modelleri gibi Puffbar modellerinde de 24 farklı aroma çeşidi bulunmaktadır. Bu aşamada kullanıcıların beklenti ve istekleri sürekli geri dönüş mahiyetinde ele alınmakta ve bu durumda da aroma, renk ve tasarım gibi özelliklerde sık sık beklentileri karşılayacak şekilde ürünler geliştirilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Puffbar çeşit açısından ise Puff bar Klasik, Puff bar Nano ve Puff Bar XXL gibi modelleri piyasada bulunmaktadır. Ortalama bir Puff bar çekim yani puff sayısı 300 olarak ele alınmaktadır. Doğal olarak model ve çeşit türüne göre bu ortalama puff sayısı değişiklik göstermektedir. Ancak yine de ortalama puff sayısı ele alındığında yanarak kullanılan 20 adet sigaraya eş değer olarak hesaplanabilir ya da düşünülebilir. Dolayısı ile ortalama bir Puffbar kullanımı, bir paket sigara ile denk olarak ele alınabilir.

 

Puff Bar ürünlerinde ayrıca 20 mg – %2 ve 50 mg – %5 olmak üzere değişken nikotin seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 

 

Puffbar Nedir?

 

Genel olarak Puffbar nedir sorusuna yanıt verecek olursak, Puffbar’ın kullanımının tek kullanımlık bir Pod ya da vape cihazı olduğunu belirtmek gereklidir. Elektronik sigaranın paketinin açılması ile kullanıma hazır olması, kullanıcılar tarafından pratiklik ve hız konusunda beklentileri karşılayabilmektedir. Genellikle elektronik sigaralar, yeniden kullanım, doldurma ya da şarj etme gibi özelliklere sahip olsa da Puffbar tek kullanımlık olması ve hemen kullanıma hazır olması ile diğer elektronik sigaralardan bir hayli radikal biçimde ayrılmaktadır. Piyasadaki bazı elektronik sigaralar daha önce de bahsedildiği gibi bazı mekanizmalarının şarj edilmesi gerekir, likit limitlerinin doldurulması gerekir. ancak Puffbar bu konuda yeniden doldurmaya ya da şarj etmeye gerek duymaz. Puffbar’ın ürün tasarım ve kullanım prensibinde belirli bir puff sayısına gelindiğinde ve pil kapasitesi boşaldığında, Puffbar da bitmiş olur, bu sayede yeni bir Puffbar’a geçebilirsiniz. Ayrıca ürün, bittikten sonra geri dönüşüme uygun olduğu için atma konusunda geri dönüşüm kutularını tercih edebilirsiniz.

 

İşte kullanım prensibi açısından Puffbar ürünlerinin kullanıcıların pratiklik ve hız konusunda beklentilerinin büyük bir kısmının rahatlıkla karşılığını bildiğini söyleyebilmek mümkündür. Çünkü bahse konu olan bu ürün kullanımında cihazın paketinin açılmasından itibaren kullanıma hazır olan bu ürün aynı zamanda farklı tat seçenekleri ve renk tercihleri sayesinde de kişiselleştirmeye de son derece uygundur. Puff Bar yorum konusu, bu aşamada ele alındığında kullanıcıların burundan son derece memnun olduğunu söyleyebilmek olası ve mümkündür. Tek kullanımlık bir ürün olduğu için batarya ya da pil ömrü tamamen bitene kadar veya sigaranın sahip olduğu kapasitenin sonuna gelene kadar yani belirli bir Puff kapasitesinin sonuna gelene kadar üründe rahatlıkla kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Puffbar 1.3 ml e-likit kapasitesinin yanında aynı zamanda 280 mAh batarya özelliğine sahiptir.

 

 

 

Puff Bar Türkiye

 

Son günlerde hatta son yıllarda sigara tüketen kişilerin büyük bir kısmının elektronik sigara ve elektronik sigara modellerini çok daha yakından takip ettiğini ve gündelik rutinler içerisinde bu ürünleri kullanmayı tercih ettiklerini söyleyebilmek mümkündür. Çünkü elektronik sigaralar, yanarak tüketilen tütün ürünlerine kıyasla çok daha az zarara sahip olduğu gibi aynı zamanda içeriğindeki maddeler sayesinde de bağımlılık ve alışkanlık konusunda kişilere kolaylık sağlayabilmektedir. Günümüzde çeşitli elektronik sigaralar üretilmektedir. Puffbar elektronik sigara ürünü de dünya genelinde en çok tercih edilen elektronik sigaralar arasında bulunur. Çünkü bu ürünün kullanımı bir paketin açılmasından itibaren bir tane kadar olan süre zarfı içerisinde bir kullanım imkanı sunmasıdır. Yani cihazı herhangi bir şekilde yeniden doldurmaya ya da şarj etmeye ihtiyaç duymadan içerisindeki likit ve batarya limiti kadarında ürünü kullanabilirsiniz. Daha sonrasında da geri dönüşüm kutularına atarak cihazın geri dönüşüme gönderilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Puff Bar Türkiye üzerinden yetkili tedarikçi ve satıcı aracılığı ile satın almanız mümkündür. Bir paket içerisinde sizlere sunulan elektronik sigara, kullan at özelliğine sahip olmaktadır. Bu özellikteki bir adet Puffbar ürünü, 20 adet sigaraya eşdeğer olarak düşünülebilir. Dolayısı ile kullanım tercihi ve sıklığınıza bağlı olarak Puff Bar fiyatı da değişiklik gösterebilmektedir. Daha önce de bahsedildiği gibi puff sayısı, ürünün tasarımı, ürünün aroma tercihi gibi konulara bağlı olarak üründe kişiselleştirme imkanınızı kullanabilirsiniz. Bu aşamada da 400 puff, 800 puff, 1800 puff olarak farklı kullanım ömrüne sahip olan Puffbar ürünlerini tercih ederek satın alabilirsiniz.

 

Puff Bar nereden alınır konusu da ayrıca kullanıcılar tarafından merak edilen bir konu olduğu için mutlaka bu ürünlerin orijinal üretilen doğru ürünlerin satın alınması tavsiye edilmektedir. Çünkü garanti kapsamları ile beraber aynı zamanda kullanım ömrü açısından da orijinal ürün kullanmak vermiş olduğunuz paranın karşılığını almanız anlamına gelir. Eğer sizlerde bu konuda elektronik sigara kullanmayı ve özellikle de kullan at modellerini tercih etmek istiyorsanız resmi ve yetkili satış kanalları üzerinden bilgi alabilir ya da yurtdışından ithal edilen ve ithalatçı anlaşmaları bulunan tedarikçi firmalar ile iletişime geçebilirsiniz ve buralardan temin konusunu düşünebilirsiniz.

 

Puffbar Türkiye” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir