PUFF BAR İstanbul

PUFF XXL Pineapple Grape

PUFF BAR, 24 ten fazla aroma ve farklı lezzetlere sahip olan kullan at olarak üretilmiş eelektronik sigaradır. Puff barın kolay kullanımı ve aromalarındaki farklı tatlar Dünya’da en çok tercih edilen markalardan olmasını sağlamıştır. Her Puff bar çubuğu en az 300 nefes puff sağlar. Puff barlar 20 mg ve 50 mg olarak iki tür içim sertliğinde, nikotin tuzu kullanılan efsane aromalar ile üretilir. Puffbarların dahili pil kapasitesi 280 mAh kapasiteye sahiptir. Puff bar elektronik sigaralara tekrar dolum yapılmaz. Yapmanız gereken bittiğinde çöpe atıp yenisini pufflamaya başlamak.

Puffbar elektronik sigarayı kullanmak oldukça basittir. Yapmanız gereken kutusundan çıkarıp bir PUFF nefes çekmektir. Tuş yok, e-likit doldurmak yok, atomizer değiştirmek yok. Açın kullanın ve atın hepsi bu kadar. PUFF Bar kullan at, hepsi bir arada bir elektronik sigara cihazıdır. % 5 Salt likit ve aroma ile tıbbi sınıf ıslatılmış pamuktan yapılan PUFF Bar, kanserojenleri yakmadan buhar üretmek için sıvıyı ısıtır. PUFF Bar elektronik sigara birçok farklı aromaya sahiptir. Çubuğun aroması ambalajın ön tarafına yazar ve PUFF BAR’ınızın rengi de tadını gösterir.PUFF BAR, PUFF PLUS ve PUFF XXL çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul ilçeleri; Aksu, Yenişarbademli, Yalvaç, Uluborlu, Sütçüler, Senirkent, Şarkikaraağaç, Keçiborlu, Gönen, Gelendost, Atabey, Eğirdir ve Isparta Merkez ‘dir.

PUFF BAR, PUFF XXL ve PUFF PLUS orjinal ürünlerini puffbarperpa.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. PUFF BAR İstanbul ‘a aynı gün motorlu kurye ile yada kargoya verilerek teslimat yapılmaktadır. PUFF BAR İstanbul, PUFF XXL İstanbul, PUFF PLUS İstanbul ve Tüm Türkiye’ye PUFF BAR, PUFF XXL ve PUFF PLUS ürünleri kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir