Juul Sigara

JUUL ELEKTRONİK SİGARA CİHAZ ÇEŞİTLERİ

Juul elektronik sigara nedir ve hangi modellere sahiptir? Juul cihaz kullanımı ve likit çeşitleri hakkında önemli bilgileri burada bulabilirsiniz.

Juul Cihaz Nedir?

Juul elektronik sigara cihazları, özel üretim sıvı formdaki tütün aromalarını tüketmek amacıyla geliştirilmiş ürünlerdir. Bilindiği gibi sigara veya purolarda tüketim için tütünün yakılması gerekir. Özel teknolojiye sahip Juul çeşitleri tütünü yakmaya gerek duymadan kullanıma fırsat verir.

Juul cihaz için üretilen Juul Pod likitler cihaza takılır. Tüketim sırasında buhar oluşur. Normal sigaralardaki gibi yakılmayan tütün çevreye duman vermez. Isınan sıvıdan gelen nikotin ağızda, ellerde leke bırakmaz, çevrede dumana neden olmaz.

Juul sigara USB ile şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Hafif ve kompakt cihazlar her yere yanınızda götürülebilir ve USB çıkışı olan cihazlarda şarj edilebilir. Özel tasarım elektronik sigara olan Juul cihaz aksesuar gibi şık bir görünüme sahiptir.

Yeni başlayanlar için “Başlangıç Seti” (Cihazı ilk defa deneyecekseniz yanında Juul likit hediyesi olan bu seti almanızı öneririz), Siyah Juul cihaz ve beyaz Juul modelleri rakipmarketing.com adresinde bulunmaktadır.

Juul Nasıl Kullanılır?

Juul Pod likit çeşitleri kaliteli aroma içeriği ile firmamızda bulunmaktadır. Kendi kutusundan çıkarılan likitler cihazlarınızın altına takılır. Bittiğinde doldurmaya gerek yoktur. Tek yapmanız gereken yeni bir Juul sigara likit kartuş takmanızdır.

Juul elektronik sigara cihazları ve gerekli likit kartuşları rakipmarketing.com üzerinden indirimli olarak satın alabilirsiniz.