IQOS HEETS NEDİR

görsel-görsel
IQOS HEETS NEDİR

IQOS HEETS NEDİR VE NASIL KULLANILMALIDIR?
IQOS Heets elektronik sigara çubukları nedir? Normal sigaralara oranla birçok avantaja sahip Heets çeşitleri hangileridir? Kötü koku ve zararlı bir dumanın ortaya çıkmasına engel olan elektronik sigara çubukları içinde neler bulunuyor?
IQOS Heets özellikleri ve elektronik sigara kullananlar için bilinmesi gereken önemli ipuçlarını bu sayfamızda bulabileceksiniz. Heets kartuşlarının ne olduğuna geçmeden önce kısaca elektronik sigaranın ne olduğuna değinmeye çalışalım.
Elektronik Sigara Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Sıradan tütün mamullerinin kullanımından doğan zararlı etkenler (yoğun duman ve sinen kokular vb.) konusunda insanlar bilinçlenmeye başladıkça elektronik sigara kullanımı çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı.
Kısaca tanımlamak gerekirse, elektronik sigara çeşitleri kendileri için özel üretilmiş likit veya çubuklarla nikotin/tütün içmeye yarayan cihazlardır. Her bir cihaz için farklı türde kartuş veya sıvı üretilmektedir.
Elektronik sigaralar bataryaları sayesinde şarj edilebilmektedir. Yeni nesil IQOS elektronik sigara cihazları bu konuda oldukça avantajlıdır.
Kolayca taşınan ve uzun süre şarj edilebilen bu cihazlar düşük sıcaklıkta ısıtma özelliğine sahiptir. İçerisine kokan ve tütün/nikotin içeren aparatlar ısıtılır ve ortaya yalnızca içen kişinin hissettiği bir duman veya buhar çıkar.
Bu buhar, bulunduğu ortama sinen, kişinin elinde veya dişlerinde sararmaya neden olan bir buhar değildir. Bu yönleriyle cihazlar yanmış dumanın neden olduğu rahatsız edici koku ve kimyasallardan kullanıcıları korumaktadır.
Günümüzde kaliteli elektronik sigara kullanmak isteyenlerin tercihi orijinal IQOS cihazlarıdır. Philip Morris tarafından geliştirilen cihazlar herkesin kolayca anlayabileceği basit bir kullanıma sahiptir. İçim olarak kullanıcılarına birçok farklı aromaya sahip çubuklar sunmaktadır.
IQOS Heets adı verilen bu çubukları biraz daha yakından tanıyalım.
IQOS Heets Nedir?
Heets çubuklar IQOS cihazları için özel tasarlanmış elektronik sigara kartuşlarıdır. Her bir kartuş üç santimetre kadar olup, bir dal sigara ile eşdeğerdir.
Bir pakette 20 adet kartuş bulunur. Bir kutu içerisindeyse on paket, yani 200 adet kartuş yer alır. IQOS Heets kutu halinde (200 adet) satılır.
IQOS Heets içeriği dört farklı bölümden oluşmaktadır. Her bir katman çok daha keyifli ve pratik bir içim sağlamak için tasarlanmıştır.
Heets çubuklar likit kartuşlara göre çok daha gelişmiş bir teknoloji ile üretilir. İçeriğinde bulunan bölümleri kısaca tanıtmaya çalışalım:
Birinci kısımda tütün bulunmaktadır. Cihaz kullanıldığında ısıtılarak duman veren bölüm burasıdır. Heets tütünü normal tütünler gibi değildir. Özel hazırlanmış ve aroması eklenmiş, ısıtmaya uygun tabakayla sarılı olarak kartuş içine konulmuştur. Kullandıktan sonra içerisine tütün konmaz. İçilen kartuşlar yenisi ile değiştirilir.
İkinci kısımda dumanı süzmeye yarayan, süngerimsi yapıda bir parça bulunur. Bu bölüm normal sigaralardaki filtre ile aynı görevi görür.
Üçüncü kısım çok daha gelişmiş ve büyük bir filtreden oluşur. Süzülen duman buradan geçerek kullanıcıya iletilir. Böylece içilen Heets çubukları iki kez ilk filtre ve son katmanda tekrar filtreleme işleminden geçmiş olur.
Dördüncü kısım son filtreleme görevini üstlenen yumuşak kısımdan oluşur. Elektronik sigarayı içenlerin ağzı ile temas ettiği bölüm burasıdır.
IQOS Heets Çeşitleri Nelerdir?
IQOS Heets çeşitleri kullanıcıların farklı içim zevkleri düşünülerek tasarlanmıştır. Heets dünyanın en fazla ürün seçeneğine sahip kartuş markalarından biri kabul edilir. Her bir çubukta 0,4 – 0,6 mg arasında nikotin bulunmaktadır.
Ürün seçimi yaparken daha önce hangi marka sigarayı içtiğinize bakarak karar verebilirsiniz. Ürün isimleri farklı da olsa bazı kutular Marlboro veya Gold tütün gibi isimlerle anılmaktadır.
Orijinal Heets marka kutuları sayfamız üzerinde fiyatları ve detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz. Kısaca aroma çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:
Heets Menthol: Ağızda hafif bir tat bırakan, ferah içim sevenler için mentol ile dengelenmiş tütün çubuklardır
Heets Amber: En fazla tüketilen çubuk çeşitlerinden biridir. İçeriğinde keyifli bir içim sunan baharat ve odunsu aromalar yer alır
Heets Purple: Mor rengine sahip adını yaban mersini meyvesinin lezzetli aromasından alan kartuş çeşididir
Heets Green Zing: Zengin narenciye meyveleri ile hazırlanmış formüle sahip özel üretim kartuşlardan biridir
Heets Yellow: Orta ve hafif içim sevenler için tütün tadını daha yoğun alacağınız çeşitlerden biridir. Piyasada hafif Marlboro adıyla tanınır
Heets Bronze: Kavrulmuş tatlar sevenler için özel geliştirilmiştir. İçerisinde yoğun kakao tadı bulunur. Puro sevenler için de idealdir
IQOS Heets fiyat ve çeşitleri ile sizlere avantajlı hizmet sunan firmamız üzerinden orijinal ve garantili ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir