Heets Fiyat

Heets Fiyat, Isıtmalı bir sigara türü olan Heets dünya genelinde ilk çıktığı andan itibaren kullanıcıların gözdesi olmuş bir tütün ürünüdür. IQOS ürünü içerisinde kullanılabilen ve kullanıcılar için yeni nesil bir tütün ürünü olarak değerlendirilmektedir. Heets ürününün ilk ortaya çıkışı Marlboro sigarasının ısıtmalı modeli olarak gerçekleşmiştir. Sigara kullanan bir çok kişi tarafından oldukça keyifli ve yanarak tüketilen tütün ürünlerine kıyasla çok daha fazla randıman alınan bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Bu sayede ısıtmalı bir sistem olarak çalışan bu tütün ürününde yeni nesil bir sigara olduğunu söyleyebilmek mümkündür. 2017 yılından sonra ise daha farklı modelleri ve arama barındıran içerikleri sayesinde bir mekanizma üzerinde kullanılan Heets ürünleri, 660 derece dolaylarına ulaştığında buhar oluşumunun meydana gelmesini ağlamaktadır. Dolayısı ile bu ısınma mekanizması ve hareketi sayesinde buhar oluşumunun hemen ardından nikotin salınımı sağlanmaktadır. Heets sigara kullanımında farklı aromalar ile beraber bir mekanizma kullanımı gerekli olduğu için de yeni nesil sigara olarak kullanıcılar tarafından adlandırılmaktadır.

 

Heets aslında IQOS Heets olarak da bilinmektedir. Bu şekilde bilinmesinin nedeni, IQOS sistem bütünlüğünde kullanılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Heets modelleri toplamda dört farklı katmandan oluştuğu için her bir katmanın farklı özelliklerini bahse konu olan bu mekanizma üzerinde deneyimlemek mümkündür. Kullanıcılar için normal sigara ile Heets arasındaki temel farklarda bu ürünlerin daha az nikotin barındırması sayesinde sigarayı bırakmak isteyenler ya da sigaradan daha az etkisi olan bir ürünü denemek isteyenler rahatlıkla bu ürünleri deneyerek tütün kullanımının etkilerini en aza indirebilirler.

 

 

 

IQOS Hesapları

 

Genel kullanım itibari ile Heets ürünü tercih eden kullanıcılara sunmakta olduğu kullanım kolaylığının ve deneyimin yanında ayrıca yanarak tüketilen tütün ürünlerinin sağlık açısından ortaya koymuş olduğu bazı kötü etkilerin ortaya çıkmasını engellemektedir. Dolayısıyla belirli bir mekanizma üzerinde çalışan ve kullanıcılar açısından yanarak tüketilen tütün ürünlerine kıyasla daha az koku, daha az sigara iyisi ya da dumanı gibi ortaya çıkabilecek negatif durumları tamamen ortadan kaldırdığı gibi kullanıcıların tüketmek istediği nikotin salınımını kolaylaştıran bir mekanizmaya sahiptir. Dolayısıyla bu aşamada Heets IQOS mekanizması ile beraber kullanıldığında tütün ürününü yanarak ortaya çıkarmış olduğu nikotin miktarının çok daha az seviyesini yalnızca buharın ışıması sayesinde de tüketicilere sunabilmektedir.

 

Heets ürünleri ve aroma çeşitleri, bu ürünü kullanan kişiler tarafından tamamen özgür şekilde tercihe konu olabilmektedir. Dolayısıyla çeşitli tat ve koku zevkine olmak isteyen kullanıcılar piyasaya sunulan çeşitli aromalardan kendilerine en uygun olanını tercih edebilirler ya da aromasız ürünleri kullana bilirler. Günlük hayatta insanların kullandığı sigara ürünlerin muadili olarak kullanılabilecek olan bu sigara veya tütün ürünü türü, ortaya çıkarmış olduğu buhar sayesinde yazarak tüketilen nikotin barındıran tütün ürünlerinden çok daha az zararlı olduğu kanıtlanmıştır. Heets içeriği ile normal sigara ürünlerinin içeriği kıyaslandığında Heets’te daha az tütün ürünü bulunduğu için ve diğer malzemeler ve bileşenleri ele alındığında daha az sağlığa zararlı olan ürünler bulunduğundan kaynaklı olarak kullanıcıların büyük bir kısmı artık daha fazla bu ürünü tercih etmeye başlamıştır. Ayrıca bütçe açısından da normal sigara ürünlerinden çok daha avantajlı ya da bütçe dostu olarak karşımıza çıkabilmektedir.

 

 

 

Heets Fiyat

 

Isıtmalı bir sigara türü olarak kullanıcılar tarafından kullanım tercihlerine dahil olan Heets ürünlerinde fiyat değişikliği söz konusu olabilmektedir. Ülkemizde yasal ya da resmi bir satış temsilciliği bulunmadığı için genellikle import ürün ya da ithal bir ürün olarak ülkemizde farklı satış kanalları bulunmaktadır. Yetkili olan bahse konu olan bu satış kanallarında Heets Fiyat aralığı kur farkından dolayı değişiklik gösterebilir. Bu aşamada Heets sigara satış işlemlerinde bahse konu olan bu ürünleri ve çeşitli tat ile kokuya sahip olan seçenekleri değerlendirme imkanınız bulunur. Yurtdışından ithal edilerek satışa sunulan ve yetkili tedarikçiler tarafından gerçekleştirilen bu işlemler, aynı zamanda bir sistem olarak bütün bir mekanizmaya satın almanıza da olanak tanır. Ayrıca bahse konu olan bu tedarikçi firmaların sizlerden gelecek olan soruları detaylı bir şekilde yanıtlayarak fiyat aralığı hakkında da sizlere detaylı bilgi verebilme imkanı bulunur. Genellikle yurtdışından getirilerek piyasaya sunulan ya da özel istek sonucunda yurtdışından ithal edilen bu ürünlerde renk, aroma, paket seçeneği ve benzeri gibi özellikleri sizler doğrudan tercih edebilirsiniz. Yanarak tüketilen tütün ürünleri ile beraber sigara ürünlerinin toplam maliyeti ele alındığında bahse konu olan bu ürünler aslında ortalama alındığında çok daha ekonomik ve bütçe dostu olarak kullanıcılar tarafından değerlendirilmektedir.

 

Fiyat aralığını doğrudan belirleyen diğer bir etken durum ise aslında Heets ürünlerinin aroma seçenekleri olarak karşımıza çıkar. Bu konuda Heets’te kullanıcıların tercih edebileceği farklı özellikler ile beraber aroma tercihleri de yine karşımıza oldukça keyifli ve farklı bir tütün deneyimi ortaya çıkarabilmektedir. Bu durumda son zamanlarda kullanıcılar açısından Heets ürünlerinde en çok tercih edilen çeşitler arasında Heets Amber ile beraber olmak üzere Heets Yellow olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle henüz bu aromalar ya da çeşitler hakkında bilgisi olmayan kullanıcılar için kısaca bu çeşitlerin ne anlama geldiğini aktarmakta fayda vardır. Heets amber turuncu bir renge sahip olan ürün olmakla beraber aynı zamanda tat olarak kullanıcılara kırmızı Marlboro sigara tadını veren üründür. Heets yellow ise kullanıcılar için Marlboro Yellow tadını sunmaktadır. Dolayısı ile kullanıcılar tüketim alışkanlığı açısından oldukça farklı olan seçenekleri deneyerek kendilerine en uygun olan ve zevk aldıkları çeşitleri içerisinden tercihte bulunabilirler. Bu sayede daha önce kullanmış olduğunuz sigara tadını bu ürünlerden alabileceğiniz gibi aynı zamanda daha önce hiç denemediniz aramaları da deneyerek farklı bir deneyim elde edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir