Heets Amber

Heets Amber, İlk kez üretimi Çin’de 2013 yılında başlamış olup 2016 yılından sonra Avrupa ve ABD’de tercih edilmeye başlanan elektronik sigara piyasada yeni bir yer tutmaktadır. Nikotinli ve nikotinsiz seçenekleri de bulunmakta olup, sıradan sigaralara kıyasla buharlı bir cihaz olması nedeniyle daha az zararlıdır. Şarjlı veya pilli türleri olabilmektedir. Sigaraya bağımlı olan insanların en çok tercih ettiği elektronik sigara 2013 yılından bu yana kullanımı giderek artmaktadır. Her geçen gün kullanıcı sayısı artış göstermektedir. Heets Sigara tat ve koku bakımından pek çok diğer ürünü geride bırakmaktadır. Hiç elektronik sigaraları pek çok çeşidi ile beraber piyasada yer alır. Çok tercih edilen Heets Yellow ve Heets Amber Kıbrıs gibi diğer ürünleri de bulunmaktadır. Sigara bağımlılarını yakından ilgilendiren elektronik sigara gelişimi, Heets Amber çıkışı ile daha da cazip, uygun, kullanılabilir hale gelmiştir. Daha az dumanı olmasından dolayı sigara tiryakileri için hem daha hesaplı hem de daha tada varan hem de koku bakımında daha uygundur. Fiyat bakımından son derece uygun olan Heets Amber sigaraları daha az zararlıdır. Aynı zamanda normal sigara tadından bir farkı bulunmamaktadır. Ancak daha az dumanı bulunmaktadır ve bu ürünün tadı tam olarak kırmızı Marlboro tadındadır. Aromalı yeni nesil sigaralar, hem kullanım hem de uzun ömürlülük açısından giderek daha fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yine diğer sigaralara kıyasla yangın çıkarma tehlikesi ise bulunmamaktadır. IQOS Buharlaştırıcılarda cihazları özel tasarlanmış Heets elektronik sigarası boyutu 4 cm´dir. Bir pakette 20 adet Heets bulunmaktadır. Kullanım esnasında yaklaşık nefes sayısı 15 tir. Heets amber satın al ile kırmızı Marlboro tadına varabilir, kırmızı Marlboro tutkunları olarak aroması tadına varabilirsiniz. Tatlı ve ekşi bir tadı vardır. Heets Amber Kıbrıs elektronik sigarasında alınan tat diğer Amber ürünlerinde alınamamaktadır. Buharlı olmasından ötürü ağır ve sinmiş kötü koku olmamaktadır. %95 oranında daha duman bırakmaktadır. Heets Amber kutusu turuncu ve beyaz renklidir. Yoğun talep alan Heets Amber fiyat ise ithal ürün olmasından kaynaklı olarak zaman zaman fiyat değişikliklerine maruz kalmaktadır. Piyasa üzerinde pek çok fiyat aralığı bulunan elektronik sigaralarda ucuza kaçmamak gerektiğini hatırlatıp kaliteden ödün vermemekte fayda olduğunun da altı çizilmelidir. Aksi takdirde uygun koşullarda ve kriterlerde üretilmemiş yeni nesil sigaralar kullanım açısından sakıncalı sonuçları gündeme getirebileceği gibi paranızın boşa harcanma ihtimali olabilmektedir. Bu nedenle çok ucuz ürünler ile garantisinden emin olamadığınız ürünleri tercih etmemeniz tavsiye edilmektedir. Bu noktada elektronik sigara denilince akla ilk gelen Philip Morris akla gelmektedir. Philip Morrisín IQOS sistemi ile çalışmaktadır.

 

 

 

Heets Amber Kıbrıs

 

Heets Amber satın al işlemi için pek çok sitede pek çok yöntem bulunmaktadır. Örneğin site üzerinde sepete ekle butonuna tıklamalısınız. Ödemeyi nasıl yapmak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Size uygun olan seçeneği seçtikten sonra isim, soy isim, ülke, il, ilçe, adres , cep telefonu, e-mail gibi bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Heets elektronik sigaraları tat ve koku bakımından diğer sigaraları geride bırakmıştır. Bazı siteler üzerinde aynı gün, bazı sitelerde birkaç gün içinde sipariş verilmektedir. Kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Siparişiniz sonucu kişisel verileriniz üçüncü taraflarla asla paylaşılmayacaktır. Güvenilir ödeme ile istediğiniz ve tercihiniz doğrultusunda size en uygun aroma ve tada sahip ürünü sipariş edebilirsiniz. Genellikle ülkemizde elektronik sigara ya da Pod tarzı ürünlerin yetkili satış temsilciliği ya da distribütör anlaşmaları olmayabilir. Bu durumda ithal ürün segmentinde yer alan bu elektronik sigaralar ve filtre özellikli aksesuarları yurt dışından temsilcilikler ve tedarik zincirleri ile temin edilebilmektedir. Ülkemizde dolayısı ile Kıbrıs üzerinden gelen ürünlerin ön plana çıktığını söyleyebilmek mümkündür. Kıbrıs’ta hem AB üyeliği hem de ticari açıdan açık sularda olması, bu tarz ürünlerin farklı kanallarda daha hızlı ve kolay bir şekilde getirilebilmesine imkan tanımaktadır. Dolayısı ile Heets ürünlerini Heets Amber Kıbrıs üzerinden satın alabilmeniz ve güvenle kullanabilmeniz mümkündür.

 

 

 

Heets Sigara

 

Heets Amber elektronik sigaralarını bulunan diğer çeşitleri ise şöyledir: Heets Yellow başta olmak üzere en çok tercih edilen çeşitler arasında Heets Bronze Heets Silver, Heets Turkuaz, Heets Dimension, Yugen Heets Yellow, Heets Purple Heets, TEAK Heets, Sienna Label gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kakaolu, hafif, limonlu, ekşili, yaban mersinli çeşitleri vardır. Az önce saydığımız gibi pek çok çeşidi olan Heets elektronik yeni nesil sigaralarda 10 paket bulunmaktadır. Toplamda 200 adet sigara içermektedir. Normal sigaralara kıyasla daha hesaplı olmasıyla beraber daha az zararlı olduğu bilinmektedir.

 

Heets Amber özelliklerinde genellikle sigara kullanıcılarının farklı aroma ya da tat beklentilerinden ziyade, yanarak tüketilen sigara ve tütün ürünlerinden alınan zevk ve tat hedeflenmektedir. İşte bu durumda genellikle elektronik sigara çeşitleri ve aromaları piyasaya kullanıcıların tercihine sunulurken normal sigaralardan alınan tatlar hedeflenmektedir. Çünkü kullanıcıların bu elektronik sigaraları kullanırken temel hedefi hem normal sigara alışkanlıklarının devam etmesi hem de sağlık açısından daha az zararlı ürün tüketmek olduğundan dolayı bu aşamada kullanıcılar için beklentiler karşılanmaya çalışılmaktadır. Üstelik bu beklentilerin karşılanmasında kalite, sürdürülebilirlik ve zararsız olması da ilk nitelikler arasında gözetilmektedir.

 

Daha önce de bahsedildiği gibi Heets amber ürünlerini, yetkili tedarikçi temsilcilikler üzerinden sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Garanti kapsamında olan ürünleri ve bu aşamada güvenilir yetkili satıcıları tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Bu sayede hem kaliteli olan Heets sigara ürünlerini deneme şansınız olacaktır hem de güvenle bu ürünleri keyifli bir şekilde tüketebileceksiniz.

 

Heets Amber” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir